אודות סופי ספקטור עורכת דין

אודות משרד עורכי דין סופי ספקטור

משרד עורכי דין סופי ספקטור הוקם בשנת 2005 על יד עו”ד סופי ספקטור. המשרד מתמחה בתחום דיני אישות ומשפחה ומייצג את לקוחותיו בשיטת הליטיגציה (התדיינות).

עו”ד סופי ספקטור, בכירה בתחום דיני האישות עם ותק של 18 שנה בתחום המשפט. במהלך הקריירה ייצגה עו”ד ספקטור מקרים קשים ביותר עם אינטרס ציבור גבוה. כמו כן, היא מרצה בתחום המשפט ודיני אישות. עו”ד סופי ספקטור מלווה את התיקים באופן אישי מתחילתו של ההליך המשפטי ועד סופו ומופיעה עם לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות כולל מפגשים אצל עובדים סוציאליים. 

עו”ד סופי ספקטור מאמינה בהליכי גישור ובהסכמים ופשרות על ידי שני הצדדים ובמשרד קיימת מחלקה האמונה על הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמים בעניין קטינים, הסכמי עוברים, פונדקאות, אימוץ וחטיפות ילדים על פי אמנת האג.


המשרד נותן את מלוא השירות ללקוח גם בתחומים הבאים: תביעות לשינוי שם, תביעות לשינוי גיל, יפוי כוח מתמשך, הוצאה לפועל, גביית מזונות והגדלות קרן ובכל ההליכים המתנהלים בבית משפט לענייני משפחה, בתי משפט רבניים, בתי משפט שרעים, ערעורים לבתי משפט מחוזיים, בית הדין הרבני הגדול, בג”ץ ובית המשפט העליון.

עו”ד סופי ספקטור היא מרצה מבוקשת שכתבה 12 הרצאות שונות, למבוגרים ולילדים על לימודי משפט והליכי גישור. בין לקוחותיה: משרד הבריאות, משרד הביטחון ובתי ספר ברחבי הארץ. כמו כן, היא עורכת הרצאות פרטיות בתחום דיני המשפחה על פי דרישת הלקוח.

המומחיות שלנו:

במשרדנו אנו מתמקדים בתחום דיני צוואות וירושות, ומציעים ללקוחותינו מגוון שירותים מקצועיים, ביניהם:

  • עריכת צוואות: אנו נסייע לכם לערוך צוואה תקפה שתבטא את רצונותיכם ותגן על עתיד יקיריכם.
  • ייעוץ משפטי: אנו נעניק לכם ייעוץ משפטי מקיף בכל הקשור לענייני ירושה, לרבות צוואות, ירושות על פי דין, צווי ירושה, התנגדויות לצוואות ועוד.
  • ניהול הליכים משפטיים: אנו נייצג אתכם בבית המשפט ובכל הערכאות המשפטיות, תוך ניהול מקצועי ויעיל של ההליכים המשפטיים.