גירושין – איך אפשר אחרת דרך גישור?

מאת: סופי ספקטור

מאת: סופי ספקטור

גירושין הוא מצב לא נעים, משפחה שחיה יחדיו במשך שנים כעת הולכת לעבור שינוי ניכר. פרידה של בני זוג היא דבר קשה כשלעצמו, בני זוג שהחליטו לחיות ביחד והלקים בית בישראל, כעת מפרקים את הנישואין וכל אחד הולך לדרכו- דבר זה הינו קשה וכואב. בית שמתפרק ואיתו הילדים שנותרים מבולבלים ועם שאלות רבות וכמובן עם כאב פעמים רבות. גירושין הם דבר שכמובן כדאי למנוע לכתחילה, ולנסות למצוא את כל הפתרונות הטובים ביותר על מנת לחיות יחדיו באושר. במאמר זה נסביר על גירושין- איך אפשר אחרת דרך גישור

הנישואין הם משימה

נישואין הם משימה קשה. למרות כל מה שרואים היום בסרטים ובטלוויזיה. נישואין הם עבודה תמידית ויום יומית של כל אחד מבני הזוג. במהלך חיי נישואין כל אחד צריך לדעת להתפשר, ללמוד את השני, להכירו היטב ולדעת איך להתגבר על פערים ועל מחלוקות. לעיתים, המצב הוא כזה שבני הזוג מחליטים להיפרד זה מזה וכעת לאחר שהוחלטה ההחלטה הסופית, צריך לעשות זאת באופן קל ונעים ככל האפשר. ישנה דרך שיכולה להקל על בני הזוג והמשפחה שנמצאת בתהליך גירושין והדרך הזו היא גישור.

גישור – יכול להקל על המצב

גירושין- איך אפשר אחרת דרך גישור ? גישור היא שיטה ליישוב מחלוקות שונות על ידי החלטה שמתאימה לשני הצדדים גם יחד. הגישור נועד לדלג על שלב בית המשפט בבעיות שונות שעולות ובמחלוקות הקשורות בהליך הגירושי. גישור מקצועי וטוב יכול לחסוך לכם הרבה כאבים וכמובן הרבה בלאגן בלבול וכמובן כסף. בשונה מהליך משפטי, הגישור הינו נעים ונוח לשני הצדדים, ללא מאבקים. המגשר הוא זה שיעזור לשיח נכון בין שני הצדדים. בעצם המגשר ינסה למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור שני הצדדים, מבלי לפגוע באף אחד מהצדדים.

כל זוג שמתגרש יכול לבחור איך לעשות זאת- האם באופן פשוט ונעים ללא ריבים, או באופן קשה וכואב עם מחלוקות רבות על נושאים שונים. הגישור יכול לעזור מאוד לשני בני הזוג להתמודד באופן רגשי עם המצב המורכב, ומעניק פתרונות לנושאים מורכבים העולים במהלך הליך הגירושין.

היה מעניין? שתפו ברשתות החברתיות:

Scroll to Top
גלילה למעלה
דילוג לתוכן