הדרך שלי - אודות עו"ד סופי ספקטור

יפוי כוח מתמשך
משרד עורכי דין סופי ספקטור הוקם בשנת 2005 על יד עו”ד סופי ספקטור. המשרד מתמחה בתחום דיני אישות ומשפחה ומייצג את לקוחותיו בשיטת הליטיגציה (התדיינות).
יפוי כוח מתמשך

עו”ד סופי ספקטור, בכירה בתחום דיני האישות עם ותק של 18 שנה בתחום המשפט. במהלך הקריירה ייצגה עו”ד ספקטור מקרים קשים ביותר עם אינטרס ציבור גבוה. כמו כן, היא מרצה בתחום המשפט ודיני אישות. עו”ד סופי ספקטור מלווה את התיקים באופן אישי מתחילתו של ההליך המשפטי ועד סופו ומופיעה עם לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות כולל מפגשים אצל עובדים סוציאליים.

עו”ד סופי ספקטור מאמינה בהליכי גישור ובהסכמים ופשרות על ידי שני הצדדים ובמשרד קיימת מחלקה האמונה על הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמים בעניין קטינים, הסכמי עוברים, פונדקאות, אימוץ וחטיפות ילדים על פי אמנת האג.

המשרד נותן את מלוא השירות ללקוח גם בתחומים הבאים: תביעות לשינוי שם, תביעות לשינוי גיל, יפוי כוח מתמשך, הוצאה לפועל, גביית מזונות והגדלות קרן ובכל ההליכים המתנהלים בבית משפט לענייני משפחה, בתי משפט רבניים, בתי משפט שרעים, ערעורים לבתי משפט מחוזיים, בית הדין הרבני הגדול, בג”ץ ובית המשפט העליון.

עו”ד סופי ספקטור היא מרצה מבוקשת שכתבה 12 הרצאות שונות, למבוגרים ולילדים על לימודי משפט והליכי גישור. בין לקוחותיה: משרד הבריאות, משרד הביטחון ובתי ספר ברחבי הארץ. כמו כן, היא עורכת הרצאות פרטיות בתחום דיני המשפחה על פי דרישת הלקוח.

יפוי כוח מתמשך
יפוי כוח מתמשך
עורך דין גירושין וגישור משפחתי

ייצוג בתחומים רבים כגון: גירושין ופתיחת תיק גירושין, מזונות ילדים, מזונות אישה, הסדרי ראייה, הסכמי ממון, חלוקת רכוש, צווי הרחקה, צו מניעת יציאה מהארץ ועוד. ניסיון רב וליווי מלא חם ואנושי.

צוואות וירושות

צוואה היא מסמך משפטי בו אדם קובע בחייו את חלוקת כספו ורכושו ומה ייעשה ברכושו ובזכויותיו לאחר חלילה מותו. האדם קובע מי יהיו יורשיו ומה תהיה החלוקה ביניהם. זו ההזדמנות שלו לקבוע לפי ראות עיניו מה יקבל.

יפוי כוח מתמשך ואפוטרופסות

יפוי כוח מתמשך הוא הוראה שניתנת ע"י אדם כשיר, למקרה והוא יאבד את יכולתו לקבלת החלטות בענייניו. אז ייפוי הכוח נכנס לתוקף בתחום שהוא נוגע בו (יכול להיות גם תחום ספציפי כמו ניהול כלכלי או בריאות).

הסכמי ממון, הסכמי פירוד, הסכמי קטין

אני מאמינה כי בכל הסכם כדי לשרת את הצדדים בצורה ובדרך המיטבית ולפתוח עבורם את ההסכמות והראיות הכי נכונות במקוד להתמודד בזירה המשפטית.

Scroll to Top
גלילה למעלה
דילוג לתוכן